Aktualności

OSTATNIA KOLEJKA SEZONU 2021/2022

Sezon 2021/2022 wielkimi krokami zbliża się do końca. Do rozegrania pozostała ostatnia kolejka ligowych zmagań. Ciekawe ile wygranych zanotujemy na swoim koncie, ile razy uda nam się pokonać bramkarzy drużyn przeciwnych, jakich emocji dostarczą nam nasze ekipy w niedzielne przedpołudnie? O tym wszystkim przekonamy się już niebawem - ligowy rozkład jazdy ostatniej kolejki w rozwinięciu artykułu.

Juniorzy starsi A1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2003 - MUKS CWZS Bydgoszcz 7-3 (2-2) - gole: Ruszkowski - 2, Kryszak - 2, Skurtys - 2, Wyborski - 1

UKS SMS: Bronszewski - Rzadkowalski (70' J.Bryszewski), Lampkowski, Tarczyński (60' Czapliński) - Ruszkowski, Wawrzyniak, A.Bryszewski, Banasiak, Filipowicz (60' Witkowski) - Skurtys (75' Wyborski), Kryszak

Juniorzy starsi A1 2 liga K-PZPN

Pogoń Mogilno - UKS SMS 2004 9-2 (6-2) - gole: Kmieć - 2

UKS SMS: Rokicki - Różański, Nowakowski, Kmieć, Kowalski, Dudkiewicz, Kaczorowski

Mecz przerwany w 50' z powodu zdekompletowania zespołu gości

Juniorzy młodsi B1 2 liga K-PZPN

UKS SMS 2006 - Tucholanka Tuchola  - mecz przerwany w 2' z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates